Neden Biz?

Neden Biz?

Ağız ve diş sağlığı, en az vücudumuzun diğer organlarının sağlığı kadar önemli. Eğer doğru zamanda doğru müdahaleler yapılmazsa, ağız ve diş sorunları daha da ciddi hale gelebilir. Özel Multidenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak sorunlarınıza kalıcı çözümler bulmak için yanınızdayız.

Polikliniğimiz, hasta memnuniyetini öncelikli hale getirerek sadece hastaların ihtiyacı olan tedavileri uygulamaktadır. Tüm teşhis ve tedavi süreci, hastalarla iletişim halinde adım adım planlanmakta ve bu plana uygun bir şekilde gerekli tedaviler gerçekleştirilmektedir.

Özel Multidenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığıyla ilgili tüm hizmetler alanında uzman doktorlarla sunulmaktadır. İmplantoloji, ağız ve çene cerrahisi, ortodonti, oral diagnoz ve radyoloji, diş tedavileri, diş protezleri, periodontoloji ve endodonti ağız ve diş sağlığıyla ilgili verdiğimiz hizmet arasında yer almaktadır. Ayrıca estetik diş hekimliği ve diş beyazlatma tedavileri gibi diş estetiği ile ilgili alanlarda da hastalarımızın sorunlarına çözümler sunmaktayız. Yetişkinlerin yanı sıra pedodontik tedavilerle, minik hastalarımızın ağız ve dişle ilgili sorunlarını çözmekteyiz.

Polikliniğimiz, en genç bireyden en yaşlı bireylere kadar herkese kaliteli hizmet sunma anlayışını benimsemektedir Sancaktepe ve çevresine 2000 yılından beri hizmet veren polikliniğimiz, aynı zamanda İstanbul’un farklı ilçelerinden de birçok hastaya da hizmet vermektedir.

WhatsApp Mesajı Gönder